داوران جشنواره تجسمي جوانان معرفي شدند

     داوران سه رشته نقاشي، طراحي و نگارگري بيست و سومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي جوانان معرفي شدند.

     به گزارش روابط عمومي دفتر هنرهاي تجسمي، در رشته نقاشي، معصومه مظفري،علي ذاكري و رضا افسري، در رشته نگارگري، اردشير مجرد تاكستاني، مهرالزمان فخار منفرد و جليل جوكار و در رشته طراحي، عليرضا جدي، هادي ضياالديني و جواد نوبهار داوري بيست و سومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي جوانان را بر عهده دارند كه رضا افسري، جليل جوكار و جواد نوبهار در كنار داوري به ترتيب استاد كارگاههاي نقاشي، نگارگري و طراحي هم هستند.

     بیست و سومین دوره­ جشنواره ملي هنرهای تجسمی جوانان برای جوانان 15 تا 24 سال در رشته های نقاشی، خوشنویسی(نستعلیق)، نگارگری(نگارگری، گل و مرغ، تذهیب)، طراحی، عکاسی، کاریکاتور(کارتون ، چهره)، تصویرسازی، حجم و ارتباط تصویری(پوستر) شهريورماه امسال در سنندج برگزار می شود.

     هنرمندان جوان برای شرکت در این جشنواره می­توانند تا 18 مردادماه در سایت جشنواره به نشانی www.yafestival.ir ثبت­نام کنند و در یکی از رشته­ها حداکثر پنج اثر خود را از طریق سایت جشنواره ارسال کنند.

    جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به صورت کارگاهی برگزار می شود و پس از انتخاب و بررسی آثار ارسالی به سایت جشنواره، هنرمندان منتخب برای حضور در جشنواره معرفی می­شوند. علاقه­مندان و هنرمندان جوان مي­توانند اطلاعات و جزييات بيشتر درباره جشنواره را در سايت مشاهده كنند.

     بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به دبيري رضوران صادق زاده از سوی دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كردستان و همراهي ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان ها شهریورماه سال جاری در سنندج برگزار مي­شود.

 

 

منبع : خبر رسانی آشتي |داوران جشنواره تجسمي جوانان معرفي شدند
برچسب ها : جشنواره ,جوانان ,هنرهای ,تجسمی ,رشته ,تجسمي ,هنرهای تجسمی ,تجسمي جوانان ,تجسمی جوانان ,معرفي شدند ,جوانان معرفي ,هنرهای تجسمی جوانان ,تجسمي جوا